top of page

Osale uudses tarbijauuringus ja aita arendada uus piimatoode!​Osale uudses tarbijauuringus ja aita arendada uus piimatoode! Uuringusse valitakse piiratud arv osalejaid!

Tarbija kaasamise töötoad aitavad toiduainetööstuse ettevõtetel arendada uusi tooteid!

Kas olete huvitatud kokkamisest? Kas poodlete sageli ja ostate endale toitu? Kas soovite jagada oma kogemusi ja kohtuda teiste sarnaste inimestega? Kui jah, soovitame teil osaleda huvitavas ühises tegevuses, mis on seotud toidu ja tarbimisega. Kui olete 65+ aastat vana, kaaluge osalemist EIT Food RIS Consumer Engagementi laboris. See on projekt, mida rahastatakse Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudist, mis on osa Euroopa Komisjonist ning mida koordineerib Varssavi Ülikool. Eestis koordineerib tegevust BioCC OÜ koostöös Pajumäe Talu OÜ ja RootBioMe OÜ-ga. 

See on kaasahaarav ja uuenduslik seminar, mille jooksul on teil võimalus rääkida toidust ja toitumisharjumustest, jagada oma kogemusi teiste osalejatega ja osaleda loominguõppustes. Peale selle osalete protsessis, kus töötatakse välja uusi toiduainete kontseptsioone ning kõige lootustandvamaid ideed võivad hiljem päriselt turule jõuda. Väärtustame teie kogemusi, arusaamu ja arvamusi, ja mis kõige tähtsam, te väärite kuulmist!

Töötuba koosneb seitsmest internetiseansist, mis toimuvad 2 nädala jooksul, mille jooksul töötate äsja kohtunud kolleegidega – teiste töötoa osalejatega praktilistes ja kaasahaaravates gruppides, sealhulgas saate põnevaid koduülesandeid toitumise kohta. Selle protsessi lõpuks saate väärtusliku kogemuse uute toiduainete kujundamisel, samuti saab tuttavaks loominguliste tehnikatega, mis aitavad luua innovatsioone.

Kõik töötoa seansid hõlmavad meeskonna tegevust, mida toetavad professionaalsed korraldajad. Ülesandeid selgitatakse põhjalikult, nii et te ei vaja eelnevaid teadmisi toidu, tehnoloogiate või innovatsioonide kohta. 

Kõik, mida vajate, on Interneti ühendusega arvuti. Ülesannete lahendamisel on palju võimalusi uute inimestega suhelda, vestelda ja kohtuda ning korraldajad aitavad kõigiga ühenduse luua. 

Soovime tagada, et töötoad pakuks huvitavaid ja kasulikke kogemusi.

Tarbijakaasamislaboris osalemise eelised on  muu hulgas: • tervislike toiduainete arengu mõjutamine; • uuenduste väljatöötamisel osalmine ja toiduainetööstuse ümberkujundamine, • kohtumine huvitavate inimestega – teised töötoa osalejad, teadlased ja toidutootjate esindajad, kes on huvitatud teie arvamusetest, • arvamuste vahetamine ning vajaduste, eelistuste ja väärtuste arutamine teiste toiduainetööstuses töötavate osalejate ja spetsialistidega.

Pärast täitmist võtame Teiega ühendust telefoni teel! 😊

Töötoad toimuvad järjestikku 3 korral nädalas kahe nädala jooksul.

Töötoad toimuvad järgnevalt ning osalemine on vajalik kõigis töötubades:

Uuringusse valitud osalejad saavad 9. novembriks kinnituskirja osalemise juhistega. 

  1. sessioon on teisipäeval, 10. novembril kell 18.00 

  2. sessioon on kolmapäeval, 11. novembril kell 18.00 

  3. sessioon on neljapäeval 12. novembril kell 18.00

  4. sessioon on teisipäeval, 17. novembril kell 18.00

  5. sessioon on kolmapäeval, 18. novembril kell 18.00

  6. sessioon on neljapäeval, 19. novembril kell 18.00

  7. sessioon on esmaspäeval, 23. novembril kell 18.00 – esitlused

Ühe töötoa kestvus on 1-1.5h. 

Pärast töötubade edukat läbimist väljastatakse osalejale koolitusel osalemise sertifikaat.  Kirjuta oma huvist siin! Täida küsimustik!

Justin HeinTarbija kaasamise töötoa koordinaator

+372 5911 6363 justin.hein@biocc.ee

Loe EIT Foodi kohta lisaks

EIT Food Co-Location Centre North-East asutati Varssavis aastal 2017. Koos meie partneritega Taanis, Soomes ja Poolas töötame selle nimel, et muuta toidusüsteem ressursitõhusaks, turvaliseks, läbipaistvaks ja usaldusväärseks. Meie eesmärk on suurendada põllumajanduse ja toiduainetööstuse kompetentse ja ettevõtlusvaimu, et pakkuda kõigile Euroopa kodanikele tervislikumat elustiili. More


Comments


bottom of page